ZABIEGI UJĘDRNIAJĄCE NA CIAŁO

Wśród najpopularniejszych zabiegów ujędrniających na twarz i ciało, od lat prym wiedzie fala radiowa. Fala radiowa to metoda kontrolowanego podgrzania skóry, która skraca włókna kolagenowe. Dzięki temu efekt napięcia skóry jest widoczny bezpośrednio po zabiegu, a do tego pogłębia się razem z przebudową tkanki. Seria zabiegów falą radiową razem z wdrożoną pielęgnacją potrafi zdziałać cuda w przypadku brzuchów pociążowych, czy wiotkich okolic ramion i kolan. Dodatkowym zabiegiem stymulującym regenerację będzie radiofrekwencja mikroigłowa. To również metoda wykorzystująca energię fali radiowej, ale podawana jest ona za pomocą cienkich igieł. Tworzące przez nakłucia mikrouszkodzenia mają za zadanie liftingować skórę, a fala radiowa stymulować procesy naprawcze. Do napięcia różnych obszarów na ciele wykorzystuje się też stymulatory tkankowe. Za pomocą igły dostarczane są do skóry składniki aktywne, których zadaniem jest aktywowanie regeneracji prowadzącej do wielopoziomowego efektu liftingu. Każdy problem wiotkiej skóry rozpatrujemy indywidualnie aby dobrać najefektywniejsze metody. Umów się na bezpłatną konsultację!

WIOTKA SKÓRA

Skóra traci swoją młodzieńczą elastyczność na skutek różnych rzeczy. Są to zmiany wagi, ale także geny, nieprawidłowa pielęgnacja, zabiegi operacyjne, ciąża i różne zmiany hormonalne, także utrata jędrności skóry jest związana z wiekiem. Aby skóra była jędrna i napięta musi mieć w dobrej kondycji zachowany swój “szkielet” - czyli włókna kolagenowe i elastynowe. To one odpowiadają za zwartość tkanki. Nie bez znaczenia jest również zawartość naturalnego kwasu hialuronowego w skórze, którego niedobory powodują przyspieszoną degradację elastyny i kolagenu. Dlatego warto dbać o nawilżanie skóry kosmetykami zawierającymi m.in. cząsteczki kwasu hialuronowego. Zabiegi ujędrniające w Grodzisku WIelkopolskim w naszym Instytucie, skupiają się na pobudzeniu naturalnych procesów regeneracyjnych skóry, czyli stymulują kolagen i elastynę do odbudowy, a tym samym napięcia i zagęszczenia skóry.


BRZUSZKI POCIĄŻOWE

Wiotka skóra na brzuchu, pozostająca po przebytej ciąży lub wielu ciążach, jest jednym z najczęściej pojawiających się problemów w gabinecie kosmetologicznym. Jesteś w ciąży? Już teraz zacznij dbać o napięcie i nawilżenie swojej skóry. Odpowiednie, bezpieczne kosmetyki znajdziesz w Instytucie Lucyny Cecuły. A co po ciąży? Wszystko zależy od tego czy problem dotyka samej skóry, czy także tkanki tłuszczowej. Wtedy jesteśmy w stanie zadziałać jednocześnie na oba problemy. Endermologia nie tylko wyszczupla, ale także pracuje nad napięciem skóry. Podobnie działa fala uderzeniowa, która nie tylko rozbija tkankę tłuszczową, ale także stymuluje kolagen i elastynę. Tworzymy indywidualne plany powrotu do formy po ciąży, które obejmują zabiegi, pielęgnację domową i doradztwo związane ze zdrowym stylem życia. Wszystko w Instytucie Zdrowia i Urody Lucyny Cecuły.