KOMFORT

Najczęściej pojawiające się pytanie to czy depilacja laserowa boli? Z racji tego, że laser ma działanie termiczne, może być odczuwalne pieczenie porównywalne z parzeniem skóry, szczególnie odczuwalne na wrażliwych obszarach. Na ogół jednak klienci oceniają zabieg jako komfortowy, a przede wszystkim komfortowy w stosunku do efektów, które pozwalają na stałe cieszyć się gładką skórą. Depilacja laserowa Grodzisk Wielkopolski w Instytucie Lucyny Cecuły wykonywana jest za pomocą medycznego lasera, którego bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzają badania i certyfikaty.

TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA

Depilacja laserowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zapomnieć o podrażnieniu po goleniu, wrastających włoskach, czy cieszyć się trwałym komfortem gładkiej skóry. Zabieg epilacji wymaga serii zabiegów, która pozwala usunąć cebulki włosa, które znajdują się w różnej fazie wzrostu. Ilość powtórzeń jest indywidualna i ma na nią wpływ kolor włosa, kolor skóry, ale także wrażliwość klienta na działanie lasera. Zazwyczaj jest to seria od 4 do 8-10 zabiegów w odstępach ok. 4 tygodni. W Instytucie dokładamy wszelkich starań, aby zabieg był skuteczny przy najmniejszej liczbie powtórzeń - stąd bardzo ważne jest stosowanie się do zaleceń pozabiegowych, do których należy przede wszystkim ochrona przed promieniami słonecznymi.


PRZECIWWSKAZANIA

  • Opalona skóra
  • Ciąża i karmienie piersią
  • Przyjmowanie leków i ziół światłouczulających
  • Nieuregulowana cukrzyca
  • Nowotwory
  • Zakrzepica

Poinformuj osobę przeprowadzającą zabieg o wszelkich dolegliwościach, stosowanych kosmetykach i przyjmowanych lekach. Niektóre przeciwwskazania mogą okazać się względne - wszelkie wątpliwości rozwieje konsultacja ze specjalistą z Instytutu.

TWARZ I CIAŁO

Depilacja laserowa może być wykonywana zarówno na obszarach ciała jak nogi, bikini, brzuch, plecy i pachy, jak i twarzy: wąsik, broda, policzki. Najbardziej skuteczne działanie lasera obserwujemy na ciemnym owłosieniu i jasnym fototypie skóry, co nie oznacza, że inne konfiguracje nie będą skuteczne - wszystko zależy od doświadczenia osoby wykonującej zabieg i możliwości technologii. W Instytucie Lucyny Cecuły znajdziesz tylko wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem w dziedzinie epilacji.

Depilacja laserowa Grodzisk Wielkopolski