Zespół, który pracuje nad Twoim zdrowiem i urodą!

Unikatowy salon beauty Grodzisk Wielkopolski. Blisko 20 lat doświadczenia w kosmetologii Lucyna Cecuła przekłada na swój Zespół, na co dzień służąc im wiedzą i wsparciem. Zbudowała ona miejsce wyjątkowe, po to by podkreślać i eksponować piękno, które jest w każdym z nas! Wymaga ono jedynie odrobiny troski.

Stawiamy na kompleksowość naszych usług, po to aby móc odpowiadać na wszelkie potrzeby, dzięki temu w Instytucie znajdziecie takie usługi jak:


  • Pielęgnacja twarzy, w tym leczenie trądziku, redukcję przebarwień, oczyszczanie skóry, nawilżanie, zamykanie naczynek, redukcję zmarszczek i niechirurgiczny lifting skóry.
  • Profesjonalne zabiegi na leczenie łysienia, dobry trycholog Grodzisk Wielkopolski - Magdalena Chojnacka, od lat dba o jakość i gęstość włosów swoich Klientów, zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów, pielęgnuje i oczyszcza skórę głowy.
  • Depilacja laserowa, czyli trwałe pozbywanie się zbędnego owłosienia na ciele i twarzy.
  • Modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu za pomocą certyfikowanych, skutecznych technologii, indywidualnie dobieranych do potrzeb i możliwości Klienta.
  • Treningi EMS- czyli siłownia w znacznie skoncentrowanym wydaniu, 20 minut 1 raz w tygodniu, a celowane efekty widoczne znacznie szybciej niż w tradycyjny sposób. Elektrostymulacja wpływa także na jakość skóry, więc chudniesz, poprawiasz swoją wydolność i Twoje ciało wygląda znacznie lepiej.
  • Fryzjerstwo na najwyższym poziomie, udana koloryzacja, cięcie, które sprawia, że czujesz się piękna(y)! Instytut od lat słynie z dobrego fryzjera w Grodzisku Wielkopolskim, a także profesjonalnej pielęgnacji włosów.
  • Stylizacja paznokci dłoni i stóp nadaje eleganckiego charakteru wyglądowi, ale też jest po to aby rozwiązywać problemy z płytką paznokcia.

NASZ ZESPÓŁ

Sylwia Masłowska
Magda Chojnowska
Aleksandra Pocztowa
Anna Michalska
Katarzyna Walicht