CIĘCIE I STYLIZACJA

Profesjonalne cięcie włosów jest podstawą gdy chcemy wyglądać dobrze, nie tylko po wyjściu od fryzjera. Inaczej przebiega ono w przypadku włosów kręconych, tych z tendencją do puszenia, czy całkowicie prostych. Najważniejsze jest w tym przypadku doświadczenie, ale także ciągłe doskonalenie. Nasi styliści fryzur regularnie uczestniczą w szkoleniach, warsztatach i konferencjach, które podnoszą ich kwalifikacje - dzięki temu nasz Instytut proponuje swoim Klientom nowoczesne cięcia i okolicznościowe upięcia, w zależności od potrzeb. Dobry fryzjer w Grodzisku Wielkopolskim ma adres Instytutu Beauty Lucyny Cecuły.

PROFESJONALNA KOLORYZACJA

W Instytucie możesz liczyć na doradztwo w zakresie koloryzacji, oparte na doświadczeniu naszych stylistów fryzów, ale także na ich wiedzy o najnowszych trendach. Pracujemy tylko na bezpiecznych, certyfikowanych produktach, które sprawią, że farbowanie włosów ma nie tylko działanie poprawiające wygląd, ale także wpływa na kondycję włosów. Włosy są naszą pasją, więc liczy się ich nie tylko zewnętrzny wizerunek, ale także ich odbudowa od wnętrza. Każda konsultacja fryzjerska związana jest z holistycznym podejściem do zdrowia i urody Twoich włosów. Efektem czego nasi Klienci cieszą się zawsze piękną fryzurą.


SPECJALISTYCZNE KOSMETYKI

Nasza oferta bogata jest w produkty do codziennej pielęgnacji włosów, ale także ich specjalistycznego wsparcia w problemach z wypadaniem czy ogólną kondycją. Nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa przy zakupie produktów. Stosowanie się do zaleceń fryzjera o specjalizacji trychologicznej jest niezwykle ważne jeśli chcesz cieszyć się pięknymi włosami. Zapraszamy do Instytutu Beauty Lucyny Cecuły w Grodzisku Wielkopolskim - dla nas każdy włos ma znaczenie, a ich wygląd łączymy z kompleksowym podejściem do zdrowia.

PIELĘGNACJA WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY

Aby włosy odpowiednio przyjmowały kolor, a fryzura zachowywała swój kształt, niezbędna jest dobra kondycja włosów. Nie zapominajmy też o skórze głowy, która odpowiada za zdrowie cebulek włosów, a tym samym ich odpowiedniego “przymocowania”. Odpowiednio zadbane, odżywione włosy to gwarancja ich mniejszego wypadania, a także szybszego wzrostu. W Instytucie możesz liczyć na wsparcie trychologa w dziedzinie problemów z włosami, leczeniu łysienia czy zwiększonego wypadania. Mamy w ofercie profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, a także oczyszczające skórę głowy.

Fryzjer Grodzisk Wielkopolski