JAK WYGLĄDA TRENING EMS

Trening EMS w Grodzisku WIelkopolskim w Instytucie Lucyny Cecuły zaczynamy od wywiadu z trenerem EMS. Trener dopyta Cię o efekty jakie chcesz osiągnąć, wykluczy ewentualne przeciwwskazania, da wskazówki jak zintensyfikować i przyspieszyć efekty ćwiczeń. Początkowo zalecane jest wykonywanie treningu EMS 1 raz w tygodniu, uzupełniając to swobodną aktywnością w reszcie dni. Razem ze zwiększeniem masy mięśniowej i doświadczenia można rozważyć treningi 2 razy w tygodniu. Każdy trening to 20 minut intensywnej pracy, podczas której jesteś ubrany/ubrana w sportowe ubranko i kombinezon (kamizelkę oraz opaski na nogach, rękach i biodrach), które są podłączone pod urządzenie EMS. Kombinezon jest namoczony wodą, aby przewodnictwo impulsów elektrycznych mogło działać na Twoje mięśnie. Następnie wykonujesz razem z trenerem zalecone ćwiczenia. Intensywność impulsów jest dostosowana do Twoich możliwości i zwiększana zgodnie z zaawansowaniem treningów. Trening jest dobrą zabawą, a po nim następuje maksymalny wyrzut endorfin.

EMS GRODZISK WIELKOPOLSKI

Już dostępny trening na miarę potrzeb ludzi, którzy nie przepadają za tłumami na siłowni, nie mają czasu na częste treningi, albo nie pozwala im na to zdrowie. Na czym polega trening EMS? EMS to wykorzystanie impulsów elektrycznych do stymulacji skurczów mięśni. Wszystko przebiega pod ścisłą kontrolą osoby prowadzącej taki trening - trenera personalnego. Do treningu wykorzystywany specjalny kombinezon, który ułatwia przewodzenie impulsów. W tym kombinezonie wykonujesz proste ćwiczenia, które pod wpływem impulsów są intensyfikowane. Efekty są podobne jak w przypadku standardowych treningów na siłowni- wyszczuplenie i wyrzeźbienie ciała, w tym budowa masy mięśniowej, redukcja cellulitu, a także poprawa kondycji. Treningi EMS nie wymagają obciążeń stawów, dlatego są też doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z dolegliwościami narządów ruchu.


EMS a zdrowy styl życia

EMS może być elementem zdrowego stylu i pięknego szczupłego wyglądu, ale w Instytucie podchodzimy to tego bardziej kompleksowo. Znajdziesz u nas zabiegi, które razem z utratą wagi zadbają o jędrność i dobry wygląd Twojej skóry. Zakwasy po treningu? Pomoże endermologia, która przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej i ułatwi regenerację mięśniom. Kosmetyki dostępne w Instytucie pomogą Ci dbać o siebie w domu. Służymy też radą w kwestii zdrowego odżywiania, pielęgnowania zdrowych nawyków i doradzimy suplementację, jeśli będzie taka potrzeba. Twoje zdrowe ciało i piękna sylwetka jest naszą wizytówką! Zapraszamy do Instytutu Zdrowia i Urody Lucyna Cecuła.

EMS Grodzisk Wielkopolski