ZMNIEJSZENIE OBWODÓW CIAŁA - METODY

Aby zmniejszyć obwód ciała: ud, brzucha, ramion, bioder, należy skupić się na zabiegach prowadzących do redukcji tkanki tłuszczowej. Jednym z takich, docenianych na całym świecie za szybkość i intensywność działania, jest kriolipoliza. To metoda wymrażania tkanki tłuszczowej, czyli uszkodzenia komórek za pomocą niskiej temperatury. Następnie są one wydalane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Aby efekt był odpowiedni, warto łączyć kriolipolizę z zabiegami “mechanicznymi” czyli stymulującymi tkankę do wydalenia. Wśród takich będzie endermologia, która jest bardziej precyzyjną metodą masażu tkanki. Drugą jest fala uderzeniowa, która intensywnie zadziała na rozbicie połączeń pomiędzy komórkami tłuszczowymi. Dzięki temu proces ich redukcji będzie intensywniejszy i szybciej doczekasz się efektów. Pamiętaj jednak, że nie same zabiegi są metodą na poprawę wyglądu ciała! W trakcie rekomendowanych serii zabiegów, sięgaj po większe ilości wody, w ten sposób ułatwisz organizmowi pozbywanie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Więcej się ruszaj, spożywaj zdrowe, zbilansowane posiłki. Efekt przerośnie wtedy Twoje oczekiwania!

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Nadmiar tkanki tłuszczowej nie jest już problemem nie do rozwiązania. Oczywiście najskuteczniejszą metodą redukcji tkanki tłuszczowej jest sport i zdrowe odżywianie, ale niestety nie zawsze to wystarczy. Są obszary z których bardzo trudno jest pozbyć się nadmiarowej tkanki tłuszczowej. Nie u wszystkich są to te same miejsca, ale najczęściej są to tzw. bryczesy (zewnętrzna strona ud), boczki, oponka na brzuchu oraz ramiona. Tkanka tłuszczowa w tych miejscach często jest bardzo gęsto zbita, więc żeby przyspieszyć albo ułatwić jej spalanie, należy ją “poruszyć”. Wyszczuplanie w Grodzisku Wielkopolskim w Instytucie Lucyny Cecuły przeprowadzamy w ramach pełnych programów zabiegowych, włączających w proces różne technologie i zabiegi. W Instytucie odbędziesz również treningi EMS będące alternatywą dla wielogodzinnych treningów na siłowni. Zawalcz z nami o swoją sylwetkę!


KOSMETYKI DO WYSZCZUPLANIA

W Instytucie zdrowia i urody zawsze kompleksowo podchodzimy do Twoich problemów. Uzupełnieniem terapii modelujących na ciało jest dobór pielęgnacji domowej. Wśród kosmetyków do ciała znajdziesz olejki redukujące cellulit, balsamy przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej, a także produkty do mycia, które będą pracowały nad nawilżeniem i elastycznością Twojej skóry. Wszystkie domowe zabiegi, takie jak szczotkowanie ciała, czy masaż bańką chińską, przy odpowiednim instruktażu terapeuty, pozwoli intensyfikować efekty zabiegów, utrwalać je i przyspieszać. Zdaj się na indywidualne podejście, wiedzę i ponad 20-letnie doświadczenie Instytutu Zdrowia i Urody Lucyny Cecuły w Grodzisku Wielkopolskim.