ZABIEGI DIEGO DALLA PALMA

Diego dalla Palma to włoska marka naturalnych dermokosmetyków. W Instytucie znajdziecie zarówno produkty do demakijażu tej marki, jak i pełne linie zabiegowe na twarz, ciało oraz kosmetyki przeciwsłoneczne. Diego dalla Palma to również marka zabiegów, które mają za zadanie odmładzać, odżywiać czy też łagodzić skórę. Dobierane są zawsze indywidualnie do potrzeb klienta i wykonywane w seriach, które pozwalają przeprowadzić potrzebną terapię. Nie wywołują efektu złuszczania ani nie wymagają okresu rekonwalescencji. Wśród ulubionych zabiegów Diego w naszym Instytucie, znajdziecie zabieg Resurface w 3 wariantach intensywności i zabieg Fillift - głęboko liftingujący, nawilżający i… odprężający. Łączy w sobie działanie wysoko pielęgnacyjnych składników o aktywnym działaniu z masażem Kobido i Ko-kobido. Dzięki temu wychodzisz po zabiegu piękna i wypoczęta.

RYTUAŁY TERAPEUTYCZNO-PIELĘGNACYJNE

Wstępem do każdej terapii skóry w Instytucie Zdrowia i Urody jest konsultacja kosmetologiczna. Aby odpowiednio rozpoznać problem czy potrzebę skóry, niezbędne bywają badania, jeśli wykonywałaś w niedawnym czasie badania krwi - weź je ze sobą na wizytę, możesz również wziąć kosmetyki, które stosujesz na co dzień - dzięki temu nauczysz się odpowiedniego ich stosowania. Odpowiednie zalecenia pielęgnacyjne to element złożonych terapii skór problematycznych. Przyjdź i dowiedz się czego potrzebuje Twoja skóra. Codzienna pielęgnacja uzupełnia bogate, odżywcze rytuały marek premium, które pozwalają Twojej skórze cieszyć się zdrowiem i urodą przez cały czas.


ZABIEGI DERMAQUEST

Marka DermaQuest to złoty standard w dziedzinie zabiegów terapeutycznych i kosmetyków pielęgnacyjnych do domowego użytku. Kompozycje produktów zabiegowych pozwalają komponować indywidualne programy zabiegowe dla skór trądzikowych, skłonnych do przebarwień, wysuszonych, albo wymagających odmłodzenia. Każdy zabieg to wieloetapowa aplikacja produktów zabiegowych o specjalnym, intensywnym działaniu. Wśród najpopularniejszych zabiegów znajdują się: terapeutyczny zabieg dyniowy, azelaik peel, mango peel, peptydowy peeling biomimetyczny. Nowością jest Peelieng hibiskusowy, który silnie nawilża i wygładza zmarszczki. Efekty są widoczne już natychmiast po zabiegu. Zapraszamy na zabiegi DermaQuest w Grodzisku Wielkopolskim, w Instytucie Zdrowia i Urody.

ZABIEGI RVB LAB

To zabiegi pielęgnacyjno-terapeutyczne stworzone dla skór o szczególnych potrzebach: wrażliwych, wysuszonych, ale także tych, które mają za sobą długą antybiotykoterapię, a nawet… chemioterapię. Zabiegi i kosmetyki marki RVB LAB przebadane są pod kątem zastosowania u osób w trakcie leczenia onkologicznego i po nim. Szczególnie bogate składy, ale ograniczone maksymalnie w stosowaniu substancji alergizujących, powodują, że marka RVB LAB to szczególne produkty, które od pierwszych dni w Instytucie zdobyły rzeszę fanów. Wśród ulubionych kosmetyków do pielęgnacji domowej wyróżnia się mleczko do mycia twarzy, balsam do ciała, a także krem z linii Microbioma. Zadaniem marki jest właśnie odbudowa naturalnego microbiomu skóry, czyli warstwy dobroczynnych bakterii, które stanowią osłonę skóry. Microbiom naruszany jest na różne sposoby, ale przede wszystkim współczesny styl życia. Dlatego przynajmniej raz na kilka miesięcy warto położyć się na zabieg Microbioma z linii RVB Lab, aby “dokarmić” naszą skórę.