PRZEBIEG ZABIEGU I EFEKTY

Zabieg poprzedza konsultacja, która pozwala poznać oczekiwania klientki/klienta, wykluczyć ewentualne przeciwwskazania i omówić postępowanie po zabiegu. Czasem wykonujemy także próbę - za pomocą zmywalnych metod, która pozwala sprawdzić zgodność oczekiwań i możliwości. Jest to zabieg w pełni sterylny, więc przed samym zabiegiem dobrze dezynfekujemy okolicę zabiegową, następnie wyrysowujemy miejsce podania pigmentu i - w zależności od potrzeb - nakładamy maść znieczulającą. W kolejnym kroku lingieristka wykonuje pigmentację, podobnie jak wykonywany jest klasyczny tatuaż. Z uwagi jednak na płytsze podanie pigmentu w makijażu permanentnym, nie jest on tak samo trwały. Makijaż permanentny utrzymuje się z reguły od 3 do 5 lat. Ważne jest stosowanie się do zaleceń po samym zabiegu. Najważniejsza jest ochrona przeciwsłoneczna i nawilżanie - to 2 elementy, które oprócz utrzymania bezpieczeństwa zabiegu, będą stanowiły także o trwałości podanego pigmentu.Kolejnym etapem po 4-6 tygodniach jest dopigmentowanie - czyli uzupełnienie braków i wzmocnienie efektu. Od tego momentu miesiąc później możemy mówić o finalnym efekcie.

TRWAŁY MAKIJAŻ

Makijaż permanentny to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na oszczędności czasu przy codziennym makijażu. Makijażem permanentnym można też wyretuszować mankamenty urody, takie jak np. nierówna linia ust, czy braki w owłosieniu brwi. Profesjonalny makijaż permanentny cechuje się naturalnym wyglądem i trwałością. Zazwyczaj wykonujemy go w 2-3 seriach, gdyż skóra może nie w pełni wchłonąć barwnik, efektem czego powstają braki. Pierwsza pigmentacja więc nie jest ostateczną, uzupełnienie jej jest całkowicie bezpłatne. Finalne efekty oceniamy ok. 2-3 miesiące po pierwszym zabiegu makijażu permanentnego.


LINGERISTKA GRODZISK WIELKOPOLSKI

Lucyna Cecuła ukończyła szkolenie z metody pigmentacji Long-Time-Liner, które to (produkty i metoda) uznawane jest za jedno z najbardziej prestiżowych w kraju. Z powodzeniem od lat wykonuje makijaż permanentny brwi, kresek na górnej i dolnej powiece oraz warg. W swoją pracę wkłada pasję oraz wyczucie estetyczne - pod względem doboru koloru i intensywności pigmentu. Masz wątpliwości, nie wiesz czy makijaż permanentny jest dla Ciebie? Umów się na konsultację w temacie makijaż permanentny Grodzisk Wielkopolski w Instytucie Beauty Lucyny Cecuły. Porozmawiamy o wariantach i możliwościach.