LAMPA WOODA

Do diagnostyki skóry wykorzystujemy nowoczesną technologię światła ultrafioletowego, która jak na dłoni pokazuje nam problematyczne strefy, umożliwiając skuteczną diagnozę. Takie badanie lampą wooda trwa chwilę i jest przeprowadzane przez specjalistów z Instytutu Beauty. Następnie przechodzimy do omawiania rezultatów i możliwości terapeutycznych. Nie zwlekaj ze swoim problemem skórnym do ostatniej chwili. Pamiętaj, że czasem jeden problem, bywa konsekwencją kolejnych, jak np. nadmiernie sucha skóra, będzie wpływała na podrażnienia i znacznie szybsze rzeźbienie zmarszczek. Zawsze przedstawiamy podczas wizyty różne warianty zabiegów, dzięki temu możesz wybrać ten odpowiedni dla Twoich możliwości czasowych i zasobności portfela. Nasz Instytut to miejsce odpowiednie dla każdego.

PROBLEMY SKÓRNE

W naszym Instytucie Beauty Lucyny Cecuły pomagamy zdiagnozować różne dolegliwości skóry. Walczysz z przesuszaniem skóry, nadmiernym zaczerwienieniem, trądzikiem, a może rozszerzonymi porami? Czasem jest to wynik nieodpowiedniej pielęgnacji, a czasem bardziej złożonego problemu organizmu. Ponad 20 lat doświadczenia w diagnostyce skóry pozwala nam wdrażać skuteczne terapie poprawiające jej zdrowie i wygląd. Wykorzystujemy do tego celu certyfikowane technologie, które umożliwiają osiąganie optymalnych rezultatów przy minimalnej liczbie powtórzeń. Cały proces wspieramy zalecaną, profesjonalną pielęgnacją domową, która stanowi o kompleksowości leczenia problemów skórnych.


PROFESJONALNA PIELĘGNACJA

Drogeryjne półki uginają się pod ilością preparatów na różne dolegliwości skóry. Jaką masz jednak pewność, że ten konkretny jest właśnie dla Ciebie? Skorzystaj z profesjonalnej porady, dzięki której dobry kosmetolog w Grodzisku Wielkopolskim w Instytucie Lucyny Cecuły dobierze Ci prawidłową pielęgnację, po uprzedniej, kompleksowej diagnostyce. Pamiętaj, że pielęgnacja to nic trwałego - należy być w stałym kontakcie ze swoim kosmetologiem, aby w przypadku zakończenia produktu, móc zapytać o kolejną rekomendację. Być może ten dotychczasowy produkt należy wymienić na mocniejszy lub o innym działaniu. Terapia skóry to proces - oddaj się w specjalistyczne ręce.